Advanced Medical Course
Specjal Operation Combat Medic

1.12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedstawiam propozycję medycznego kursu zaawansowanego DEFENDU SOCM (Special Operation Combat Medic), udzielania pomocy w środowisku taktycznym.

Program który przedstawiamy jest połączeniem programów autorskich Defendu Combat Medic poziom I i II wielokrotnie realizowane dla różnych środowisk klientów cywilnych i wojskowych, oparty na oficjalnych wytycznych Tactical Combat Casualty Care oraz indywidualnych doświadczeń instruktorów w strefach konfliktu zbrojnego. Program dedykowany zarówno dla ratowników świata cywilnego dla których środowisko taktyczne jest nieznane oraz osób, które są laikami w sprawach ratownictwa medycznego, prowadzi uczestników od początku rozwiązując proste sytuacje i czynności medyczne, do coraz bardziej złożonych sytuacji wymagających specjalnych umiejętności, stawiając na nabycie praktycznych umiejętności początkowo w miejscu przyjaznym dla uczestnika dążąc do wykształcenia umiejętności wykonywania zabiegów w warunkach zbliżonych do realnego środowiska taktycznego w strefie konfliktu zbrojnego.

W procesie szkolenia będziemy stosować sprzęt medyczny rekomendowany przez stowarzyszenie TCCC, sprzęt symulujący obrażenia, pełno postaciowy fantom przystosowany do treningu zaawansowanych zabiegów ratowniczych, elementy odzwierzęce. Zgodnie z polityką „trenuj tak jak walczysz” firmy DEFENDU wszystkie zabiegi, które można wykonać w sposób realny oczekujemy, że uczestnicy będą wykonywać na sobie oraz będą wykorzystywać pełne indywidualne wyposażenie bojowe stosowane do wykonywania zadań. W trakcie wykonywania ćwiczeń i symulacji instruktorzy mogą stosować techniki zwiększające odczucia stresu. Jest możliwość zatrudnienia dodatkowych osób w formie pozorantów dla lepszego wykształcenia działania zespołowego szkolonej grupy. Scenariusze symulacyjne będą przewidywały użycie pojazdów, broni, amunicji i środków pozoracji pola walki, scenariusz musi być dostosowany do dostępnego terenu i wyposażenia dlatego organizacja symulacji będzie wymagała dodatkowych ustaleń. Instruktorami w firmie DEFENDU są weterani misji zagranicznych, osoby uprawnione do prowadzenia szkoleń ratowniczych w myśl Ustawy o Ratownictwie Medycznym (Dz.U. 2006 Nr 191 poz. 1410 Art.8 pkt.2) oraz po służbie w oddziałach wojskowych i specjalnych.

Zgłoszenia drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Korzystając ze strony www.campx.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacja zamówienia – sprzedaży rzeczy nie objętych koncesją. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum Szkoleniowe Camp X z siedzibą w Karpicku przy ul. Kasztanowej 6, 64 -200 Wolsztyn Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Szkoleniowe Camp X z siedzibą w Karpicku przy ul.. Kasztanowej 6, 64-200 Wolsztyn - jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usługi sprzedaży na przekazywanie moich danych osobowych innym podmiotom – Poczta Polska. Wchodząc na stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Szanowny Kliencie

od 25 maja 2018 r. rozpoczniemy w Polsce stosowanie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO). W przypadku pytań prosimy o kontakt

Pozdrawiamy
zespół Camp X