11 szkolenia

Szanowni Państwo

W związku z rozwojem oraz nowymi projektami i przedsięwzięciami realizowanymi przez Centrum Szkoleniowe Camp X uprzejmie informujemy, iż od 2018 roku organizujemy dla Państwa szereg szkoleń oraz kursów. Oprócz obecnych szkoleń strzeleckich rozszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne: kursy doskonalące dla kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej oraz szkolenia medyczne. Mamy nadzieję, że nasza oferta z biegiem czasu będzie jeszcze większa.

Jednocześnie informujemy, iż Centrum Szkoleniowe Camp X z siedzibą w Karpicku, ul. Kasztanowa 6, 64-200 Wolsztyn otrzymała:

1. Wpis do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonych przez Starostę Wolsztyńskiego - POBIERZ

oraz

2. Wpis do Rejestru Instytrucji Szkoleniowych prowadzony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu - POBIERZ

Gdybyście byli Państwo zainteresowani innymi szkoleniami, których nie mamy aktualnie w ofercie bardzo prosimy o informację drogą mailową na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zespół Camp X

Korzystając ze strony www.campx.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacja zamówienia – sprzedaży rzeczy nie objętych koncesją. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum Szkoleniowe Camp X z siedzibą w Karpicku przy ul. Kasztanowej 6, 64 -200 Wolsztyn Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Szkoleniowe Camp X z siedzibą w Karpicku przy ul.. Kasztanowej 6, 64-200 Wolsztyn - jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usługi sprzedaży na przekazywanie moich danych osobowych innym podmiotom – Poczta Polska. Wchodząc na stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Szanowny Kliencie

od 25 maja 2018 r. rozpoczniemy w Polsce stosowanie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO). W przypadku pytań prosimy o kontakt

Pozdrawiamy
zespół Camp X