Camp X - Centrum Szkolenia

Zostaliśmy oficjalnym partnerem firmy Schmeisser Germany w Polsce

Camp X - Centrum Szkolenia

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Arrow
Arrow
Slider
IMG_2346.jpg
 

Kamizelka kuloodporna MORATEX XXXVIII Policja Wojsko Militaria

Kamizelka przeznaczona jest głównie dla policji. Jest to kamizelka lekka, zakładana na mundur w okresie letnim i zimowym.
Cena sprzedaży 247,00 zł
Rabat
Cena / kg:

Kamizelka przeznaczona jest głównie dla policji. Jest to kamizelka lekka, zakładana na mundur w okresie letnim i zimowym. Podstawowym elementem kuloodpornym jest wielowarstwowy wkład arkuszowego nietkanego wyrobu z włókien paraaramidowych „GoldFlex”.

Kamizelki kuloodporne wykonane z kompozytu laminatów GoldFlex Materiał GoldFelx to laminat nowej generacji lżejszy i bardziej wytrzymały od taki laminatów jak Kevalr lub Twaron. Kamizelka wyposażona w kompozyt, spełnia standardy ochrony 3A NIJ stanowi skuteczną ochronę przed pociskami 9mm i .44 magnum.

Produkt de-koncesjonowany na podstawie upływu terminu badań, sprzedawany jako towar kolekcjonerski.

Korzystając ze strony www.campx.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacja zamówienia – sprzedaży rzeczy nie objętych koncesją. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum Szkoleniowe Camp X z siedzibą w Karpicku przy ul. Kasztanowej 6, 64 -200 Wolsztyn Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Szkoleniowe Camp X z siedzibą w Karpicku przy ul.. Kasztanowej 6, 64-200 Wolsztyn - jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usługi sprzedaży na przekazywanie moich danych osobowych innym podmiotom – Poczta Polska. Wchodząc na stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Szanowny Kliencie

od 25 maja 2018 r. rozpoczniemy w Polsce stosowanie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO). W przypadku pytań prosimy o kontakt

Pozdrawiamy
zespół Camp X