Kurs dedykowany osobom, które ukończyły podstawowe szkolenie detektywistyczne, lecz nie miały możliwości zdobycia praktycznego doświadczenia w zawodzie detektywa. Centrum Szkoleniowe Camp X z siedzibą w Karpicku ul. Kasztanowa 6, 64-200 Wolsztyn dzięki współpracy z licznymi ekspertami ze służb mundurowych którzy umiejętności praktyczne, które nasi słuchacze będą mogli z powodzeniem wykorzystywać w trakcie własnych zleceń. W pracy detektywa każdy błąd może spowodować niepowodzenie obserwacji dlatego im więcej szkolenia i zajęć praktycznych tym mniej błędów w trakcie późniejszej pracy.

Zajęcia w ramach kursu doskonalącego detektywa:

Obserwacja- zajęcia teoretyczne

Techniki i rodzaje obserwacji w zależności od środka transportu oraz miejsca prowadzenia działań.

  • Obserwacja piesza,
  • Obserwacja w środkach komunikacji miejskiej,
  • Obserwacja z wykorzystaniem pojazdów,
  • Obserwacja w miejscach publicznych (kina, restauracje, dworce kolejowe i lotnicze, hotele itp.).
  • Sposoby wykrywania obserwacji/ kontrobserwacja

Obserwacja- zajęcia praktyczne

Po omówieniu teorii słuchacze otrzymają konkretne zadania do realizacji zarówno jako prowadzący obserwację jak i obserwowany. Zajęcia prowadzone zostaną według potrzeb słuchacza- z wykorzystaniem pojazdów, środków komunikacji publicznej, piesze w różnych porach dnia oraz miejscach. Po zakończonych działaniach omówione zostaną przez ekspertów poszczególne kroki podjęte podczas obserwacji ze wskazaniem ewentualnych błędów popełnianych przez szkolonych.

Sporządzanie dokumentacji z obserwacji

W tej części kursu eksperci pokażą jak tworzyć dokumentację ze zrealizowanej obserwacji (raporty) oraz na co zwrócić szczególną uwagę. Omówiona także zostanie obróbka materiału foto i video.

Sprzęt detektywistyczny

Zaprezentowany zostanie sprzęt z jakiego korzysta detektyw podczas wykonywania zleceń. Omówiona zostanie jego obsługa oraz elementy i techniki ukrywania sprzętu tak by nie został on dostrzeżony przez obserwowanego.

Koszt kursu:

Cena kursy ustalana jest indywidualnie z zainteresowanym i uzależniona jest od jego potrzeb np. możliwość przeprowadzenia jedynie obserwacji z udziałem pojazdu (pominięcie obserwacji ze środków transportu miejskiego), bądź omówienie jedynie bloku sporządzania raportów z realizacji zlecenia.

Jeśli istnieje potrzeba innych dodatkowych kursów prosimy o taką informację- jesteśmy elastyczni a nasi eksperci dostosują się pod Państwa oczekiwania i potrzeby.

Termin kursu:

Centrum Szkoleniowe Camp X prowadzi nabór ciągły, zajęcia mogą rozpocząć się po zebraniu kilku osób jak również indywidualnie.

Czas kursu:

Według potrzeb zainteresowanego- ustalenia indywidualne

Punkt rekrutacyjny:

Centrum Szkoleniowe Camp X
Karpicko, ul. Kasztanowa 6,
64-200 Wolsztyn
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny przyjęć: od poniedziałku do piątku: w godz. 8.00 – 16.00

Korzystając ze strony www.campx.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacja zamówienia – sprzedaży rzeczy nie objętych koncesją. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum Szkoleniowe Camp X z siedzibą w Karpicku przy ul. Kasztanowej 6, 64 -200 Wolsztyn Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Szkoleniowe Camp X z siedzibą w Karpicku przy ul.. Kasztanowej 6, 64-200 Wolsztyn - jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usługi sprzedaży na przekazywanie moich danych osobowych innym podmiotom – Poczta Polska. Wchodząc na stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Szanowny Kliencie

od 25 maja 2018 r. rozpoczniemy w Polsce stosowanie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO). W przypadku pytań prosimy o kontakt

Pozdrawiamy
zespół Camp X