Paragon lub faktura VAT.


Wszystkie ceny podane przy produktach w sklepie campx.pl są cenami brutto i zawierają podatek VAT.


Do każdego zamówienia dołączany jest paragon, a na życzenie wystawiana jest faktura VAT. Aby otrzymać fakturę VAT musisz nas o tym powiadomić drogą mailową natychmiast po zakończeniu zakupów.

Sposoby płatności.


W naszym sklepie dostępne są dwa sposoby płatności za zamówiony towar:


a) Płatność przelewem tradycyjnym elektronicznym – pieniądze przelewasz na konto podane po zakończeniu zakupów. Przesyłkę wysyłamy w ciągu 48 godzin od momentu zaksięgowania ich naszym koncie.
b) Płatność przy odbiorze (za pobraniem) – wybierając tę formę płatności za przesyłkę zapłacisz przy odbiorze listonoszowi lub kurierowi. Przesyłkę wysyłamy w ciągu 24 godzin od dokonania zakupów).

 

Koszt i czas dostawy.


Czas dostawy zależy od wybranego w zamówieniu sposobu dostawy. Jeżeli zdecydujesz się na dostawę Pocztą Polską, prawdopodobnie potrwa ona około 2-3 dni roboczych po nadaniu jej z naszego sklepu, jeśli wybierzesz dostawę Kurierem – paczka dojdzie prawdopodobnie w ciągu 24 godzin od wysłania jej z naszego sklepu. Nasze przesyłki kuriereskie obsługuje Poczta Polska (szybka i skuteczna dostawa)  Wszystkie przesyłki wysyłamy jako priorytetowe.
Podczas przeprowadzania zakupów koszt wysyłki będzie widoczny w formularzu zamówienia. Jeśli zaznaczysz opcję wysyłki Pocztą Polską koszt dostawy zależeć będzie od sumarycznej wagi zakupionych przedmiotów oraz wielkości paczki (gabaryty). Jeśli zdecydowałeś się za dostawę kurierem pocztowym koszt wysyłki jest stały (do 30 kilogramów) i wynosi 14 zł po przedpłacie na konto oraz 16 zł w wypadku wysyłki towaru za pobraniem.

Zapraszamy!

Korzystając ze strony www.campx.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacja zamówienia – sprzedaży rzeczy nie objętych koncesją. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum Szkoleniowe Camp X z siedzibą w Karpicku przy ul. Kasztanowej 6, 64 -200 Wolsztyn Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Szkoleniowe Camp X z siedzibą w Karpicku przy ul.. Kasztanowej 6, 64-200 Wolsztyn - jako administratora danych osobowych, w celu realizacji usługi sprzedaży na przekazywanie moich danych osobowych innym podmiotom – Poczta Polska. Wchodząc na stronę wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Szanowny Kliencie

od 25 maja 2018 r. rozpoczniemy w Polsce stosowanie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO). W przypadku pytań prosimy o kontakt

Pozdrawiamy
zespół Camp X